Blog > Komentarze do wpisu

Niespodzianka

Po drodze do sklepu zajrzałam do skrzynki. Jakie było moje zdziwienie, gdy zobaczyłam dużą kopertę zaadresowaną do mnie. Adres nadawcy wydawał mi się znajomy. W głowie zaterkotały trybiki, ale w żadnej z wymianek ostatnio nie brałam udziału. Nie przerywając wędrówki zajrzałam do środka przesyłki i mało nie rymcnęłam. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę, a jak znalazłam list to po przeczytaniu na twarzy miałam uśmiech od ucha do ucha i łzy w oczach. W najśmielszych snach nie przypuszczałam...
Zostałam obdarowana przez Anię z blogu dziergalnia.To podziękowanie za moje wypocinki z wymianki kawowej. Jestem zdumiona, zachwycona i nie mogę jeszcze dojść do siebie. A to właśnie dostałam.


I piękny list na wspaniałej papeterii.
Wykonana osobiście przez synka Ani.Bardzo Aniu dziękuję, za list za wspaniałą torbę ale nie wiem jakie zakupy zasłużą by być w niej  noszone. Obawiam się że żadne i będzie mi służyć jako wspaniała torba letnia. Gazetkę dotykam i oglądam z namaszczeniem. Wyobraź sobie jaką radość mi zrobiłaś i pomnóż te wyobrażenia razy 10 i to może będzie to co ja teraz czuję.
**************

A teraz wspomnę coś o SALu świątecznym 2011
W wolnych chwilach krzyżykuję  i mam tyle mam nadzieje że do świąt się wyrobię.

środa, 16 listopada 2011, wredula

Polecane wpisy

Komentarze
barbaratoja
2011/11/16 16:19:21
Świetna niespodzianka!
Ja mam 1/3 krzyżyków co ty a mam nadzieję skończyć do świąt;-)
-
iss-ola
2011/11/16 17:58:33
a ja nie mam ani jednego jeszcze :)
fantastyczny prezent :)
PustaMiska - akcja charytatywna


Urszula Jarocka

Utwórz swoją wizytówkęlosowanie 01.09